Проекти у Одеській області

ТОВ "Лукойл енергія і газ Україна"

 • Лукойл-Одеський НПЗ
  Коригування та погодження ТЕО схеми видачі потужності когенераційної установки сумарною потужністю 54 МВт. Виконання комплексу робіт, пов’язаних із здійсненням ліцензованої діяльності ТОВ "Лукойл енергія і газ Україна" з комбінованого виробництва теплової та електричної енергії.
  2009
 

ТОВ "Овідіополь Енержі"

 • ВЕС 120 МВт
  Розробка ТЕО системи видачі потужності для ВЕС встановленою потужністю 120 МВт, отримання технічних умов та укладання договору на приєднання ВЕС до електричних мереж. Розробка комплексного ТЕО ВЕС "Овідіополь" та отримання позитивного висновку державної експертизи.
  2011-2013

ТОВ "Вентуреал УА"

 • ВЕС 300 МВт
  Виконання передпроектних робіт щодо системи видачі потужності для ВЕС загальною встановленою потужністю 300 МВт.
  2010-2011
 

ТОВ "ВКН Україна"

 • ВЕС 30 МВт і 51 МВт
  Розробка ТЕО схем видачі потужності двох ВЕС потужністю 30 МВт та 51 МВт, погодження виконаних робіт з відповідними організаціями.
  2012-2014

ДП "НЕК "Укренерго"

 • ЛЕП 330 кВ Новоодеська – Арциз
  Аналіз отриманої проектної документації та визначення обсягу додаткових робіт. Огляд природоохоронних законів та директив, міжнародних конвенцій з охорони навколишнього середовища, ратифікованих Україною. Підготовка повного комплекту топографічних карт географічної інформаційної системи. Проведення детального обстеження траси між підстанціями "Новоодеська" та "Арциз" та визначення щонайменше п’яти можливих коридорів. Визначення екологічних та правових рамок проекту в Україні.
  2011-...
 

ТОВ "Овід Вінд"

 • ВЕС 30 МВт
  Розробка проекту будівництва (стадії "ТЕО" та "П") вітрової електростанції потужністю 30 МВт. Виконання комплексу робіт з отримання земельних ділянок для будівництва, розміщення та експлуатації ВЕС. Отримання технічних умов та погодження проектної документації з усіма відповідними організаціями. Отримання позитивного висновку Державної експертизи та дозволу на будівництво ВЕС.
  2016-..

ТОВ "Доброслав-Солар"

 • СЕС 15 МВт
  Виконання проектних робіт з реалізації проекту будівництва сонячної електростанції потужністю 15 МВт, спорудження якої планується в межах Лиманського району Одеської області.
  2017-...

 

 

ТОВ "Ред Хилс"

 • СЕС в Одеській області
  Виконання техніко-економічного розрахунку для оцінки можливості приєднання сонячної електростанції з визначенням граничної величини її потужності, спорудження якої планується поблизу с. Михайлівка Одеської області.
  2017

ТОВ "Ред Форест"

 • СЕС 30 МВт
  Виконання техніко-економічного розрахунку схеми видачі потужності сонячної електростанції потужністю 30 МВт, спорудження якої планується на території Білоліської сільської ради Татарбунарського району Одеської області.
  2017
 

ТОВ "Приморська енергогенеруюча компанія"

 • СЕС в Одеській області
  Виконання техніко-економічного розрахунку для оцінки можливості приєднання сонячної електростанції з визначенням граничної величини її потужності, спорудження якої планується поблизу с. Михайлівка Одеської області.
  2018