Проекти у Житомирській області

ПрАТ "Коростенський завод МДФ"

 • Завод з виробництва МДФ-плит в м. Коростень
  Розробка ТЕО та повного комплекту проектної документації (стадії "П" та "Р"). Виконання робіт з будівництва ПС 35/10 кВ "Завод" з двома трансформаторами 25 МВА, кабельної лінії 35 кВ та реконструкції ПС 110/35/27 кВ "Іскорость". Здійснення поставки та монтажу необхідного обладнання та матеріалів, виконання пусконалагоджувальних робіт. Оформлення проекту будівництва заводу згідно вимог Кіотського протоколу для підтвердження скорочення викидів парникових газів. Супроводження замовника під час проходження національних та міжнародних експертиз документації.
  Проект "під ключ".
  2009-2012
 

НАК "Нафтогаз України" ДК "Укртрансгаз"

 • Компресорна станція "Бердичів"
  Виконання ТЕО "Зовнішнє електропостачання КС "Бердичів" на газопроводах КЗУ-І, КЗУ-ІІ, КЗУ-ІІІ", погодження виконаних проектних робіт з відповідними організаціями.
  2011

ТОВ "Поліська ТЕС"

 • ТЕС 5,9 МВт
  Надання консультаційних послуг, виконання проектних, будівельно-монтажних та пусконалагоджувальних робіт та забезпечення у встановлений строк введення в експлуатацію теплової електростанції електричною потужністю 5,9 МВт, що працює на біопаливі (тріска деревини) в м. Овруч Житомирської області.
  2016-...