Проекти у Житомирській області

ТОВ "Арт-Прогрес"

 • ПрАТ "Коростенський завод МДФ"
  Реалізація комплексу заходів з розробки схеми зовнішнього електропостачання заводу з виробництва МДФ-плит "під ключ", зокрема виконання проектних робіт ( стадії "ТЕО", "П", "РД") рконструкції підстанції 110/35/27 кВ "Іскорость" та двоколової КЛ 35 кВ, робіт з будівництва підстанції та кабельної лінії 35кВ і реконструкції ПС 110/35/27 кВ, проведення комплексу заходів щодо приєднання новозбудованої структури до електричних мереж. Здійснення підбору, поставок та монтажу необхідного обладнання матеріалів, пусконалагоджувальних робіт.
  2009-2010
 

ТОВ "Поліська ТЕС"

 • Виконання повного комплексу робіт, пов'язаного з будівництвом "під ключ" об'єкта енергетичної інфраструктури – теплової електростанції електричною потужністю 5,9 МВт на біопаливі (тріска деревини) в м. Овруч, що включає в себе виконання проектних робіт ( стадії "ТЕО", "П", "Р"), демонтаж, транспортування та монтаж станції, виконання будівельно-монтажних та пусконалагоджувальних робіт, введення станції в експлуатацію та отримання всіх необхідних погоджень.
  2017-2020

НАК "Нафтогаз України" ДК "Укртрансгаз"

 • Компресорна станція "Бердичів"
  Виконання ТЕО "Зовнішнє електропостачання КС "Бердичів" на газопроводах КЗУ-І, КЗУ-ІІ, КЗУ-ІІІ", погодження виконаних проектних робіт з відповідними організаціями.
  2011