Магльованний Євген Вікторович

Керівник проектів
Магльованний Євген Вікторович

Роль у компанії: управління проектами

У 2000 році закінчив будівельно-технологічний факультет Придніпропетровської державної академії будівництва та архітектури за спеціальністю "інженер-будівельник".

У 2010 році закінчив Дніпропетровський національний університет імені О. Гончара та здобув другу вищу освіту за спеціальністю "спеціаліст державної служби".

З 2020 року аспірант Інституту газу Національної академії наук України за напрямом "Теплоенергетика".

З 2000 по 2008 роки працював старшим інспектором, головним інспектором, заступником начальника відділу контролю дисципліни цін у сфері комунальних послуг у Державній інспекції з контролю цін.

З 2008 по 2010 роки працював начальником відділу контролю дисципліни цін у сфері комунальних послуг у Державній інспекції з контролю за цінами у м. Києві.

З 2010 по 2011 роки начальник відділу тарифної політики у сфері водопостачання, заступник начальника управління тарифної політики у сфері теплопостачання у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики.

З 2012 по 2014 роки директор Департаменту інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері теплопостачання у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг.

У 2015 році – помічник народного депутата України Кацер-Бучковський Н.В., проводив консультаційну роботу з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

З 2015 по 2018 роки працював директором департаменту технічного регулювання енергоефективності в Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження України.

З 2018 по 2019 роки член Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.

З 2021 року працює у ГК "Метрополія" керівником проектів.

Метрополія